نظر دموکرات ها درباره توافق هسته ای ایران چیست؟

جو بایدن معاون اسبق رئیس جمهور: راهی که که می توان جلوی ایران را از تبدیل شدن به یک قدرت هسته ای گرفت باقی ماندن در توافقیست که بر سر آن مذاکره کردیم.
برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت: من هر کاری که بتوانم برای جلوگیری از جنگ با ایران – که بسیار بدتر از جنگ فاجعه بار عراق خواهد بود – انجام می دهم.
الیزابت وارن سناتور ایالت ماساچوست: جامعه اطلاعاتی ما مرتبا به ما گفته اند که توافق هسته ای با ایران جلوی دستیابی ایران به سلاح هسته ای را گرفته بود. اگر ایران به مفاد توافق پایبند بماند من قطعا از برگشت به توافقنامه حمایت خواهم کرد.
کامالا هریس سناتور ایالت کالیفورنیا: من به دنبال گسترش توافق هسته ای ایران خواهم بود. اگر بخواهیم رو راست باشیم، من دوست دارم که این توافق بحث موشک های بالستیک را هم در بر بگیرد.
پیت بودجج شهردار سوث بند ایالت ایندیانا: جلوگیری از اشاعه سلاح های هسته ای باید هدف اصلی رهبری جهانی ما باقی بماند. به این دلیل، من مجدداٌ به شرکای بین المللی مان ملحق می شوم و ایالات متحده را به توافق هسته ای ایران بر می گردانم علی رغم همه کاستی هایش این توافق نمونه بارزی از هنر مذاکره است.برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن