دنیای سیاست
ما در دنیای سیاست زندگی می کنیم!

سکوت معنادار سازمان ملل در برابر جنایات سعودی‌ها

وزارت حقوق بشر یمن حمله جنگنده‌های متجاوز سعودی به منطقه طلان در استان حجه را که به شهادت و مجروح شدن ده‌ها تن انجامید، محکوم کرد و سازمان ملل را مسئول آن دانست.

به گزارش دنیای سیاست ،سی حمله هوایی جنگنده‌های متجاوز سعودی به منطقه کشر در استان حجه، بیش از ۴۱ شهید و زخمی برجای گذاشت، در حالی که شدت حملات به امدادگران اجازه نداد به اجساد قربانیان نزدیک شوند.

مجروحانی که به علت وخامت حالت جسمانی، به سختی به بیمارستانی در صنعا منتقل شدند، اصرار داشتند با وجود همه درد و رنجشان، پیام خود را به گوش جهان برسانند.

یکی از مجروحان زن به خبرنگار العالم گفت: «با وجود همه جنایات و کشتار‌های وحشیانه آنان، هرگز عقب نشینی نمی‌کنیم و دست نمی‌کشیم».

یکی از همراهان مجروحان نیز گفت: «۱۲ نفر از اعضای خانواده من به شهادت رسیدند، از افراد کهنسال گرفته تا کودکان و حتی نوزادان که کوچکترین آنها، دخترم آمنه مصطفی بود که تنها بیست روز سن داشت».

جنایت سعودی‌ها با ابراز انزجار شدید مردم و مسئولان یمن همراه شد، به گونه‌ای که وزارتخانه‌های بهداشت و حقوق بشر یمن، ارتکاب کشتار‌های پیوسته در حق غیرنظامیان را محکوم کردند و سازمان ملل را شریک ائتلاف سعودی و مسئول اقدامات متجاوزان دانستند، زیرا این سازمان در برابر هر جنایتی که اتفاق می‌افتد سکوت می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.